O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Veletrh AMPER 2006

Blíží se termín konání 14. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER, který bude v letošním roce opět o něco větší a významnější, nejen co se počtu přihlášených firem a velikosti objednané plochy týče. Důležitý posun nastává i v oborové struktuře veletrhu.

žádné komentáře 27. 02. 2006
Reklama

BabyPlus vyučuje dítě už v matčině lůně

Při narození mají méně stažené svaly, přicházejí na svět s otevřenýma očima a roztaženými prsty na rukou, přičemž méně pláčou. Ve srovnání s ostatními dětmi lépe spí a lépe prospívají. Rychleji se vyvíjejí, déle udrží pozornost a jsou vývojově i rozumově dříve připraveny na vstup do školy. Řeč je o novorozencích stimulovaných prenatálním systémem BabyPlus.

žádné komentáře 30. 10. 2005

Vyhlášení volby o internetovou prodejnu roku

ZONER software, poskytovatel nejúspěšnější komerční platformy pro výstavbu a provoz profesionálních internetových obchodů Zoner inShop, vyhlašuje již čtvrtý ročník prestižní volby internetová prodejna roku.

žádné komentáře 06. 10. 2005

NASA plánuje start raketoplánu Discovery

NASA oznámila, že od 13. července 2005 bude připravena vypustit první kosmickou loď s lidskou posádkou od katastrofy raketoplánu Columbia v roce 2003. Bylo učiněno vše, k odstranění problémů, které mohly vést k nehodě.

žádné komentáře 20. 07. 2005

Japonský robot střeží nákupní střediska a kanceláře

Lupiči si budou muset dát v Tokiu pozor, roboti strážci jsou zde.

žádné komentáře 01. 07. 2005

NASA plánuje výsadek lidské posádky na Měsíci nejdříve v roce 2015

Další mise, která se má vylodit na Měsíci, se bude konat nejdříve v roce 2015, sdělil nový šéf amerického vesmírného programu Michael Griffin 13.6.2005.

žádné komentáře 23. 06. 2005

Dědeček automobil

Pokud o příštím víkendu potkáte na silnici krasavce staršího data, pustůjte a zavzpomínejte na dobu, kdy i auta byla krásná a ještě se tolik nepospíchalo.

žádné komentáře 14. 06. 2005

Novinky od Siemense

Společnost Siemens uvádí na český trh převratnou novinku v podobě digitálního televizního přijímače s typovým označením Gigaset M740 AV.

žádné komentáře 14. 06. 2005

Elegance za přijatelnou cenu

Společnost Siemens představila mobilní telefon C75, který je spojením elegantního designu a špičkové mobilní technologie.

žádné komentáře 09. 06. 2005

Čím jet?

Moderní dobu výrazně ovlivnil fenomén rychlé dopravy. Každý druh dopravy má své výhody a nevýhody, své fandy a odpůrce. Jen bych chtěl připomenout několik věcí, nad kterými možná již neuvažujeme nebo si je nepřipouštíme.

žádné komentáře 09. 06. 2005

Výrobci videoher zapomínají na něžné pohlaví

Proti současné nabídce videoher, jimiž jejich tvůrci oslovují především mladé muže, neboť jim předkládají zejména líté boje nebo riskantní pronásledování, mají vážné námitky jak vědci, tak největší výrobci těchto produktů.

žádné komentáře 26. 05. 2005
Starší články : 1 2 3 4
Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006